Aktualności

Aktualności

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

2017-10-06

logo Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbywać się będzie od 18 do 20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Stałe motto wydarzenia to Nauka – Biznes – Samorząd RAZEM DLA GOSPODARKI.

Siódma już edycja Kongresu będzie prowadzona pod hasłem przewodnim „Uwolnić biznes!”, które stanowi wielopłaszczyznowy postulat przedsiębiorców, wyrażający gotowość do zmiany prawa, postaw przedsiębiorczości, otwarcia się na nowe technologie oraz ekspansję zagraniczną.

Sesje panelowe i warsztaty obejmą 10 bloków tematycznych a przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy rozmawiać będą m.in. o innowacyjności w zarządzaniu, prawie i podatkach, rynku pracy czy finansowaniu MŚP. W tym roku uczestnicy i zaproszeni goście będą rozmawiać o roli Polski w budowaniu Nowego Jedwabnego Szlaku, a także o tym, jak europejskie firmy będą mogły wykorzystać ten projekt.

Uczelnie wyższe, instytuty naukowe i technoparki będą mogły porozmawiać o możliwości współpracy ze Stanami Zjednoczonymi. Kongres będzie także okazją do nawiązania relacji biznesowych z firmami
z Ukrainy, Białorusi, Niemiec i Belgii.

Zapraszamy również na Targi Usług i Produktów dla MŚP BIZNES EXPO, które odbędą się równolegle z kongresem. Swoje stoisko planuje tam również Miasto Jaworzno, na którym przedstawi ofertę gminnych terenów inwestycyjnych.

Aktualne informacje dotyczące VII edycji Europejskiego Kongresu MŚP można śledzić na stronie internetowej: http://ekmsp.eu/ lub w mediach społecznościowych @KongresMSP.

 

 

Powrót do aktualności

Kontakt

Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu
Miejskiego w Jaworznie
 
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
tel. 32 61 81 712; 32 61 81 713, 32 61 81 884
email: invest@um.jaworzno.pl
strona: www.invest-in-jaworzno.pl