Aktualności

Aktualności

Konferencja dla przedsiębiorców

2018-09-19

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy. Konstytucja Biznesu oraz inne zmiany prawne ułatwiające zakładanie i prowadzenie firm to tematy, które będą poruszane na spotkaniu organizowanym przez Polską Agencję Przedisębiorczości i Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

W wydarzeniu swój udział potwierdzili m.in: Michał Polański – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Kariona Adamek-Bienia –  Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Centrum w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 3, w dniu 25 wrzesnia 2018 r. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie swojego udziału poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-sosnowiec/

 

 

Powrót do aktualności

Kontakt

Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej
Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
tel. 32 61 81 712; 32 61 81 713, 32 61 81 884
email: invest@um.jaworzno.pl
strona: www.invest-in-jaworzno.pl