Aktualności

Aktualności

Jaworzno - dobrze się mieszka! Wiele atutów, mnóstwo możliwości. Sprawdź i zamieszkaj w Jaworznie

2019-09-13

Marzycie o domu wśród zieleni w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych, ale jednocześnie w obrębie śródmieścia? Wszyscy powiedzą, że to niemożliwe – trzeba wybrać albo podmiejski spokój i zieleń, albo zalety mieszkania w śródmieściu. Będą twierdzić, że te oczekiwania się wzajemnie wykluczają. Ale my udowodnimy, że to nieprawda. Ponieważ w Jaworznie możliwe jest wszystko! Gmina Miasta Jaworzna oferuje działki budowlane, które spełnią te wymagania.

To oczywiste, że mamy dosyć ciągłego zgiełku i ruchu w centrach miast, wielkich, bezdusznych osiedli, asfaltu, betonu, ulicznego pyłu. Kiedy wracamy po pracy do domu marzymy o chwili wytchnienia. Marzymy o ciszy lub szumie drzew i śpiewie ptaków. O tym, by wyjść na taras z kubkiem aromatycznej herbaty Earl Grey i książką. O motylach siadających na kwiatach. O spokojnych wieczornych spacerach z rodziną wśród drzew.
Ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z tych zalet, które niesie mieszkanie w śródmieściu. Chcemy mieć blisko do galerii lub marketu, do kina, do pubu, by spotkać się z przyjaciółmi. Chcemy, aby nasze dzieci miały blisko do szkoły, a my dogodny dojazd do pracy.
Wybór jest trudny. Albo dom w podmiejskich dzielnicach, gdzie nacieszymy się spokojem, lecz wszędzie trzeba dojeżdżać, albo mieszkanie w śródmieściu – wszystkie atrakcje pod ręką, lecz za cenę spokojnego wypoczynku.

Na nowym osiedlu, które powstanie w Jaworznie ten dylemat nie występuje! Gmina Miasta Jaworzna stale uruchamia nowe tereny pod indywidualne budownictwo mieszkaniowe. To doskonała okazja, by zbudować swój wymarzony, rodzinny dom - na przykład w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych u stóp niewielkiego zalesionego wzgórza, gdzie do końca przyszłego roku powstanie nowy park dla rodzin. W parku znajdzie się strefa odpoczynku wśród kwitnących roślin oraz strefa aktywności z boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Ze szczytu wzgórza poprowadzi nowy tor saneczkowy dla dzieci. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się zaledwie 150 metrów od przewidywanej nowej zabudowy. Fantastyczne warunki dla rodzin z dziećmi, które marzą o budowie domu w bezpiecznej i zielonej okolicy.

Do ścisłego centrum miasta, jaworznickiego Rynku, czy wodnego placu zabaw na Plantach można dotrzeć stąd na piechotę w ciągu kwadransa. Albo wybrać podróż elektrycznym autobusem PKM Jaworzno. Cena biletu, uprawniającego do korzystania bez ograniczeń z wszystkich linii komunikacji miejskiej Jaworzna przez cały rok, wynosi 180 zł (bilet ulgowy kosztuje 90 zł).

Zmotoryzowani docenią fakt, iż Trasa Śródmiejska oraz obwodnica południowa miasta, które umożliwiają szybki przejazd przez miasto znajdują się w odległości 0,5 km od oferowanego terenu mieszkaniowego.

Połączenie cech podmiejskiego osiedla z zaletami zamieszkiwania w śródmieściu jest możliwe – w Jaworznie, a dodatkowo po wybudowaniu domu można skorzystać z dziesięcioletniej ulgi podatkowej! Marzenia mogą się spełnić właśnie tutaj.

Spełnij swoje marzenia w Jaworznie!

 

Kolejny przetarg na działki budowlane w rejonie ul. Olszewskiego:

- działki zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, w rejonie ul. K. Olszewskiego

- 7 działek o powierzchni od od 813 m2 do 1442 m2

- w bliskiej odległości znajdują się punkty handlowo-usługowe, obiekty oświatowe oraz użyteczności publicznej

Przetarg: 2 października br.
Wadium: do 25 września br.

 

Ogłoszenie o przetargu dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: http://bip.jaworzno.pl/a,35593,prezydent-miasta-jaworzna-o-g-l-a-s-z-a-drugie-przetargi-ustne-nieograniczone-na-sprzedaz-dzialek-gm.html

 

Przetarg na działki budowlane w rejonie ul. Prostej w Jaworznie

Rejon Chropaczówki oferuje rozległe, otwarte tereny, gdzie wciąż można znaleźć pola uprawne okolone lasami. Sama Chropaczówka zachowuje jeszcze nieco charakteru rustykalnego, niczym tradycyjna polska „ulicówka”. Tutaj mieszkańcy wciąż dobrze znają swoich sąsiadów i odnoszą się do siebie z życzliwością.
Zalety: spokojna dzielnica mieszkaniowa, otoczenie przyrody i atrakcyjnych widokowo miejsc, niewielka odległość do terenów rekreacyjnych – GEOsfera, Gródek, Sosina.

- działki zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy (Chropaczówka) w otoczeniu przyrody i atrakcyjnych widokowo miejsc;
- 5 działek o powierzchni od 683 m2 do 936 m2;
Przetarg: 2 października br.;
Wadium: 25 września br.

Ogłoszenie o przetargu dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: http://bip.jaworzno.pl/a,35592,prezydent-miasta-jaworzna-o-g-l-a-s-z-a-pierwsze-przetargi-ustne-nieograniczone-na-sprzedaz-dzialek-.html

-------------

Kontakt w sprawie oferty gminnych działek budowlanych:
tel. 32 61 81 713
e-mail:
invest@um.jaworzno.pl

 

 

Powrót do aktualności

Kontakt

Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej
Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
tel. 32 61 81 712; 32 61 81 713, 32 61 81 884
email: invest@um.jaworzno.pl
strona: www.invest-in-jaworzno.pl