Aktualności

Aktualności

XVIII Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

2016-03-16

W dniach 19­-20 marca br. na terenie Hali Widowiskowo - ­ Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 80, odbędą się XVIII Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie" Budownictwo, Instalacje, Wnętrza.

Jest to jedno z największych w Jaworznie spotkań branżowych. Swoją tematyką obejmujące nowoczesne technologie i rozwiązania budowlane, a także propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Postęp technologiczny w tej branży jest imponujący. Targi będą świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami, podanymi w pigułce, za to na szeroką skalę. Pojawiło się wiele nowatorskich produktów i rozwiązań budowlanych, zapewniających komfort cieplny budynku a generujących niskie rachunki za energię. Na miejscu będzie można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań.

To Targi zarówno dla budujących jak i osób planujących remont, modernizację czy będących w trakcie urządzania swojego mieszkania lub domu. Podczas dwóch dni targowych wystawcy przygotowują się by pokazać swoje najlepsze produkty, będą służyć fachowym doradztwem, pomocą oraz udzielą wyczerpujących informacji na temat oferowanych produktów.
Ponadto, organizatorzy przygotowali dla zwiedzających oraz wystawców szereg atrakcji.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Więcej informacji pod adresem:
http://promocja­targi.pl/2404­2/

Powrót do aktualności

Kontakt

Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej
Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
tel. 32 61 81 712; 32 61 81 713, 32 61 81 884
email: invest@um.jaworzno.pl
strona: www.invest-in-jaworzno.pl