Aktualności

Aktualności

II FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2016-04-19

20 i 21 kwietnia br. w w Sosnowieckim Parku Naukowo­Technologicznym odbędzie się II Forum Przedsiębiorczości.

II Forum Przedsiębiorczości jest wydarzeniem, w ramach którego uczestniczyć będą przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji otoczenia biznesu, a także eksperci z wielu dziedzin. Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń w poszczególnych obszarach, niezwykle istotnych dla rozwoju biznesu, edukacji, rynku pracy, a także otoczenia.

W trakcie Forum odbędą się Targi Pracy, podczas których absolwenci i uczniowie szkół, uczelni wyższych, a także osoby poszukujące pracy będą mogły zapoznać się bezpośrednio z ofertami pracy prezentujących się w trakcie wydarzenia firm. Targi będą wzbogacone ofertami edukacyjnymi szkół, uczelni wyższych i innych instytucji rynku pracy.

W ramach paneli tematycznych, warsztatów, prelekcji poruszone zostaną kwestie dotyczące wyżej wymienionych obszarów, m.in. partnerstwo publiczno­prywatne, innowacje i źródła ich finansowania, obecne trendy w procesie rekrutacji pracownika i kształcenia ustawicznego oraz podejście „Eko” w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://goo.gl/forms/3c9MnpySia

 

Powrót do aktualności

Kontakt

Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej
Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
tel. 32 61 81 712; 32 61 81 713, 32 61 81 884
email: invest@um.jaworzno.pl
strona: www.invest-in-jaworzno.pl